Banery

Aktualności

Aktualności

 • Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2021 R.

   Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2021 R.

  08.09.2021

  Podczas tegorocznych imprez na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego (obszarze LSR) można było spotkać nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Gościliśmy na...

 • Rajd Pieszy do Płonnego

   Rajd Pieszy do Płonnego

  03.09.2021

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Drwęcy" serdecznie zaprasza na Rajd Pieszy do Płonnego!

  Termin: 18 września 2021 r.

  Trasa rajdu – około 9 km

  Start - Golub-Dobrzyń (ul. Plac 1000-lecia 22a) - Osiedle Panorama Golub-Dobrzyń - Białkowo - Płonko - Płonne (miejsce docelowe to boisko w Płonnem).

 • Dziękujemy za udział w Festynie "Lato w Dolinie Drwęcy" - Piknik na Zamku Golubskim

   Dziękujemy za udział w Festynie "Lato w Dolinie Drwęcy" - Piknik na Zamku Golubskim

  31.08.2021
  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” – w ramach wsparcia na funkcjonowanie LGD udzielanego w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 ze środków pochodzących z Funduszu EFS - zorganizowała Piknik na Zamku Golubskim "Lato w Dolinie Drwęcy".
   
  Głównym celem Pikniku "Lato w Dolinie Drwęcy" było zapewnienie informacji dla potencjalnych wnioskodawców o LSR, jej głównych celach i zasadach przyznawania dofinansowania, promocji LSR, jej głównych założeń, przekazania informacji o planowanych naborach wniosków.
 • Informacja z posiedzenia Rady - wydanie opinii w sprawie możliwości zmiany umowy

   Informacja z posiedzenia Rady - wydanie opinii w sprawie możliwości zmiany umowy

  31.08.2021

  W dniu 26 sierpnia 2021 r. w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” w Golubiu-Dobrzyniu o godz. 14:30 odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” w sprawie wydania opinii w sprawie możliwości zmiany umowy o powierzenie grantów przez Gratobiorców.

 • Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

   Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

  30.08.2021

  Serdecznie zapraszamy na nasz ostatni w tym sezonie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Ciechocinie.

 • Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

   Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

  24.08.2021

  Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Radominie.

 • Spotkania informacyjno-konsultacyjne!

   Spotkania informacyjno-konsultacyjne!

  20.08.2021

      Dnia 18 sierpnia 2021 r. w DRUGIEJ KUCHNI w Golubiu-Dobrzyniu oraz dnia 19 sierpnia 2021 r. w Salce Parafialnej w Płonnem odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkań Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR w szczególności na podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • Zawiadomienie o posiedzeniu Rady - wydanie opinii w sprawie możliwości zmiany umowy

   Zawiadomienie o posiedzeniu Rady - wydanie opinii w sprawie możliwości zmiany umowy

  19.08.2021

  Niniejszym informujemy, iż Przewodniczący Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” zwołał na dzień 26 sierpnia 2021r. (czwartek) o godz. 14:30 posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” w sprawie wydania opinii w sprawie możliwości zmiany umowy o powierzenie grantu przez Grantobiorców.

 • Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju podczas dożynek gminnych!

   Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju podczas dożynek gminnych!

  13.08.2021

  Serdecznie zapraszamy na nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego.

 • Informacja z posiedzenia Rady - ponowna ocena wniosku nr 2021/WTNP/5 po uwzględnieniu protestu przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego - nabór wniosków nr 2/2021

   Informacja z posiedzenia Rady - ponowna ocena wniosku nr 2021/WTNP/5 po uwzględnieniu protestu przez Zarząd Województwa

  13.08.2021

  W dniu 12 sierpnia 2021r. w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” w Golubiu-Dobrzyniu o godz. 14:00 odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” w związku z oceną i wyborem operacji realizowanych przez podmioty inne niż LGD, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach konkursu nr 2/2021 w zakresie: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej – w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie - ponowna ocena operacji nr 2021/WTNP/5 po uwzględnieniu protestu przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.