Banery

Spotkania informacyjno-konsultacyjne

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezonie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą sobotę będziecie mogli spotkać nas podczas "Dnia Dziecka na Osiedlu Brodnickim" w Kowalewie Pomorskiem.

 • plakat mobilny punkt informacyjny
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-05-24

Warsztat refleksyjny 2022 r.

    W dniu 23.02.2021 r. w Sali Obrad Rady Gminy Golub-Dobrzyń (piwnica) odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadzili pracownicy biura LGD "Dolina Drwęcy" - Pani Katarzyna Sadowska, Pani Monika Dunajska i Pan Piotr Jachowski. W warsztacie brali udział...

Serdecznie zapraszamy na warsztat refleksyjny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD "Dolina Drwęcy" (Powiat Golubsko-Dobrzyński), w szczególności Beneficjentów oraz osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach środków LSR, na warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się w dniu 23.02.2021 r., w godz. 09:00-14:00 w Golubiu-Dobrzyniu, Sala Obrad Rady Gminy Golub-Dobrzyń (piwnica), ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń. 

Podczas warsztatu wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania...

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 20.01.2022 r.

Dnia 20 stycznia 2022 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-01-24

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane premią na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (aż 50 000 zł) w związku z ogłoszonym naborem wniosków na podejmowanie działalności w dniu 17 stycznia 2022 r.

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 20.01.2022 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-01-17

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 29.12.2021 r.

Dnia 29 grudnia 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-12-29

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na ostatnie w tym roku już spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (aż 50 000 zł), której ogłoszenie o naborze planujemy ogłosić w połowie stycznia 2022 roku. 

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 29.12.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-12-15

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 02.12.2021 r.

    Dnia 2 grudnia 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • 263325506_1041151776674068_3103128152869306781_n
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-12-02

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (50 000 zł).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 02.12.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-11-23

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.

    Dnia 4 listopada 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - głównie w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020), a także w ramach projektu grantowego LGD finansowanego ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego w związku z ogłoszonymi naborami (granty na kluby młodzieżowe oraz lidera/animatora aktywności lokalnej oraz obywatelskiej). 

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-11-05

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane:

 • dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (50 000 zł),
 • grantami na KLUBY MŁODZIEŻOWE lub LIDERA/ANIMATORA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ ORAZ OBYWATELSKIEJ (50 000 zł).
 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-10-28

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2021 R.

Podczas tegorocznych imprez na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego (obszarze LSR) można było spotkać nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Gościliśmy na:

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na nasz ostatni w tym sezonie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Ciechocinie.

 • mobilny punkt informacyjny LSR w Ciechocinie
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-08-30

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Radominie.

 • Dożynki Gminne w Radominie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-24

Spotkania informacyjno-konsultacyjne!

    Dnia 18 sierpnia 2021 r. w DRUGIEJ KUCHNI w Golubiu-Dobrzyniu oraz dnia 19 sierpnia 2021 r. w Salce Parafialnej w Płonnem odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkań Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR w szczególności na podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne Płonne
 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne DRUGA KUCHNIA
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-20

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju podczas dożynek gminnych!

Serdecznie zapraszamy na nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego.Już w następny weekend będziecie mogli zobaczyć nas Państwo:

 • 21 sierpnia 2021 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Mlewie (Gmina Kowalewo Pomorskie),
 • 22 sierpnia 2021 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Zbójnie (Gmina Zbójno).
 • Dożynki Gminno-Parafialne w Mlewie
 • Dożynki Gminno-Parafialne w Zbójnie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-13

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne podczas których będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości - podjęcia działalności gospodarczej. Odbędą się one:

 • 18.08. 2021 r. Restauracja DRUGA KUCHNIA, ul. Konopnickiej 7b, 87-400 Golub-Dobrzyń w godz.: 10:00-14:00,
 • 19.08.2021 r. Salka Parafialna w Płonnem, Płonne 49, 87-404 Radomin w godz.: 10:00-14:00.
 • Spotkania informacyjno-konsultacyjne sierpień 2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-11

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy do naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego Lokalnej Strategii Rozwoju na PIKNIKU RODZINNYM w miejscowości NOWAWIEŚ (Gmina Golub-Dobrzyń) 31 lipca 2021 r. od godz. 14:30. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego, które zapewnią animacje, gry i zabawy dla dzieci.

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-07-28

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy do naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego Lokalnej Strategii Rozwoju na PIKNIKU RODZINNYM SOŁECTWA SKĘPSK 18 lipca 2021 r. od godz. 14:30 przy świetlicy wiejskiej w Skępsku. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego, które zapewnią animacje, gry i zabawy dla dzieci.

 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-07-15

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 24.06.2021 r.

    Dnia 24 czerwca 2021 r. w restauracji "KAPRYS" w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR w szczególności na podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 24.06.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-25

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne!!!

Stowarzyszenie LGD „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości oraz aktywizacji społecznej i społeczno-zawodowej

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Zapraszamy na nasz kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju, który będzie obecny podczas Pikniku Charytatywnego w Radominie 20 czerwca 2021 r. od godz. 15:00 przy Szkole Podstawowej w Radominie. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego.

 • 201507982_2910888882500446_6009552715473560354_n Piknik...
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-16

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Po długiej przerwie wracają nasze Mobilne Punkty Inforamcyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Będziecie mogli spotkać nas na:

 • EVENT CHARYTATYWNY dla Lenki i Adriana - 5 czerwca 2021 r. od godz. 16:00 (teren Spółdzielni Mieszkaniowej w Golubiu-Dobrzyniu, przy górce),
 • DZIEŃ DZIECKA - 12 czerwca 2021 r. od godz. 14:00 (Handlowy Młyn - plac przy starym młynie).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 • EVENT CHARYTATYWNY - Golub-Dobrzyń EVENT CHARYTATYWNY dla...
 • Dzień Dziecka Handlowy Młyn Dzień Dziecka w Handlowym Młynie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-02

Warsztat refleksyjny

    W dniu 25.02.2021 r. na Zamku Golubskim odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadziła Prezes Zarządu - Pani Magdalena Gadomska oraz pracownicy biura - Pani Katarzyna Sadowska, Pani Monika Dunajska i Pan Piotr Jachowski. W warsztacie brali udział...

Zapraszamy na warsztat refleksyjny!!!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD "Dolina Drwęcy" (Powiat Golubsko-Dobrzyński), w szczególności Beneficjentów oraz osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach środków LSR, na warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się w dniu 25.02.2021r., w godz. 09:00-14:00 w Golubiu-Dobrzyniu, Zamek Golubski, ul. PTTK 13.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne!!!

    W dniu 24.09.2020 r. w restauracji "KAPRYS" w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania LSR. Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR na podejmowanie i rozwój działalności gospodarczej (PROW 2014-2020) oraz w ramach projektu grantowego LGD finansowanego ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2020-09-25

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!!!

     Stowarzyszenie LGD „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości oraz aktywizacji społecznej i społeczno-zawodowej

Miejsce spotkania: Restauracja „Kaprys”, ul. Kilińskiego 7, 87-400 Golub-Dobrzyń

Termin spotkania: 24.09.2020r. godz.: 10:00-14:00

 • spotkanie informacyjno-konsultacyjne
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2020-09-16

wNGoBYz6niJBQAAAABJRU5ErkJggg==

 • autor: Katarzyna Sadowska, data: 2020-03-16

Warsztat refleksyjny

W dniu 23.01.2020 r. w Golubiu-Dobrzyniu odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadziła Prezes Zarządu – Pani Magdalena Gadomska oraz pracownicy biura – Pani Katarzyna Sadowska i Monika Dunajska-Jaćkiewicz. W warsztacie udział wzięli...

ODWOŁANE!!!