Banery

Spotkania informacyjno-konsultacyjne

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

Dnia 29 listopada 2022 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020) w związku ze zbliżającym się ogłoszeniem o naborze na podjęcie działalności gospodarczej. 

 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-11-30

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, której ogłoszenie o naborze planujemy ogłosić w najbliższym czasie.

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-11-17

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2022 R.

Podczas tegorocznych imprez na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego (obszarze LSR) można było spotkać nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Gościliśmy na...

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Dolina Drwęcy" we wrześniu 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w ramach ostatnich już w tym roku Mobilnych Punktów Informacyjnych Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Dolina Drwęcy" we wrześniu 2022 r. podczas Dożynek Gminnych na terenie Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Będziecie mogli spotkać nas:

 • 3 września 2022 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Dulsku (Gmina Radomin),
 • 4 września 2022 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Ciechocinie (Gmina Ciechocin).
 • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
 • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-08-31

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Dolina Drwęcy" w sierpniu 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Dolina Drwęcy" w sierpniu 2022 r. podczas Dożynek Gminnych na terenie Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Będziecie mogli zobaczyć nas:

 • 21 sierpnia 2022 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Działyniu (Gmina Zbójno),
 • 27 sierpnia 2022 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Piątkowie (Gmina Kowalewo Pomorskie),
 • 28 sierpnia 2022 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Nowejwsi (Gmina Golub-Dobrzyń).
 • Mobilne Punkty Informacyjne LSR sierpień 2022 r.
 • Mobilne Punkty Informacyjne LSR sierpień 2022 r.
 • Mobilne Punkty Informacyjne LSR sierpień 2022 r.
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-08-12

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju w Golubiu-Dobrzyniu

Serdecznie zapraszamy na nasz Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą sobotę będziecie mogli spotkać nas podczas Pikniku z PRODUKTEM POLSKIM - Bitwie Regionów.

 • 294907620_4814493908652520_7957803520699043677_n
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-07-26

Spotkania informacyjno-konsultacyjne

Dnia 15 czerwca 2022 r. i 29 czerwca 2022 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020) i utworzenie klubu młodizeżowego (EFS).

 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-06-29

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas OTWARCIA WAKACJI - PIKNIK ZA ŚWIETLICĄ w Sokołowie. 

 • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-06-20

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne w czerwcu!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne podczas których będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacjami na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ lub UTWORZENIE KLUBU MŁODZIEŻOWEGO (aż 50 000 zł), których ogłoszenie o naborze planujemy ogłosić w najbliższym czasie.

 • Spotkania informacyjno-konsultacyjne czerwiec 2022 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-06-14

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ oraz UTWORZENIE KLUBU MŁODZIEŻOWEGO (aż 50 000 zł), której ogłoszenie o naborze planujemy ogłosić w najbliższym czasie.

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 15.06.2022 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-06-03

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Festynu "Popołudnie z rodziną" w Węgiersku.

 • 283569225_5126312974150333_7723445194691373144_n (1)
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-05-30

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezonie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą sobotę będziecie mogli spotkać nas podczas "Dnia Dziecka na Osiedlu Brodnickim" w Kowalewie Pomorskiem.

 • plakat mobilny punkt informacyjny
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-05-24

Warsztat refleksyjny 2022 r.

    W dniu 23.02.2021 r. w Sali Obrad Rady Gminy Golub-Dobrzyń (piwnica) odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadzili pracownicy biura LGD "Dolina Drwęcy" - Pani Katarzyna Sadowska, Pani Monika Dunajska i Pan Piotr Jachowski. W warsztacie brali udział...

Serdecznie zapraszamy na warsztat refleksyjny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD "Dolina Drwęcy" (Powiat Golubsko-Dobrzyński), w szczególności Beneficjentów oraz osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach środków LSR, na warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się w dniu 23.02.2021 r., w godz. 09:00-14:00 w Golubiu-Dobrzyniu, Sala Obrad Rady Gminy Golub-Dobrzyń (piwnica), ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń. 

Podczas warsztatu wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania...

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 20.01.2022 r.

Dnia 20 stycznia 2022 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2022-01-24

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane premią na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (aż 50 000 zł) w związku z ogłoszonym naborem wniosków na podejmowanie działalności w dniu 17 stycznia 2022 r.

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 20.01.2022 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2022-01-17

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 29.12.2021 r.

Dnia 29 grudnia 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-12-29

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na ostatnie w tym roku już spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (aż 50 000 zł), której ogłoszenie o naborze planujemy ogłosić w połowie stycznia 2022 roku. 

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 29.12.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-12-15

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 02.12.2021 r.

    Dnia 2 grudnia 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • 263325506_1041151776674068_3103128152869306781_n
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-12-02

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (50 000 zł).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 02.12.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-11-23

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.

    Dnia 4 listopada 2021 r. w Restauracji KAPRYS w Golubiu Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR - głównie w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020), a także w ramach projektu grantowego LGD finansowanego ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego w związku z ogłoszonymi naborami (granty na kluby młodzieżowe oraz lidera/animatora aktywności lokalnej oraz obywatelskiej). 

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-11-05

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowane:

 • dotacją na PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (50 000 zł),
 • grantami na KLUBY MŁODZIEŻOWE lub LIDERA/ANIMATORA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ ORAZ OBYWATELSKIEJ (50 000 zł).
 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 04.11.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-10-28

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2021 R.

Podczas tegorocznych imprez na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego (obszarze LSR) można było spotkać nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Gościliśmy na:

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na nasz ostatni w tym sezonie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Ciechocinie.

 • mobilny punkt informacyjny LSR w Ciechocinie
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-08-30

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek Gminnych w Radominie.

 • Dożynki Gminne w Radominie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-24

Spotkania informacyjno-konsultacyjne!

    Dnia 18 sierpnia 2021 r. w DRUGIEJ KUCHNI w Golubiu-Dobrzyniu oraz dnia 19 sierpnia 2021 r. w Salce Parafialnej w Płonnem odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkań Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR w szczególności na podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne Płonne
 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne DRUGA KUCHNIA
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-20

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju podczas dożynek gminnych!

Serdecznie zapraszamy na nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego.Już w następny weekend będziecie mogli zobaczyć nas Państwo:

 • 21 sierpnia 2021 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Mlewie (Gmina Kowalewo Pomorskie),
 • 22 sierpnia 2021 r. na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Zbójnie (Gmina Zbójno).
 • Dożynki Gminno-Parafialne w Mlewie
 • Dożynki Gminno-Parafialne w Zbójnie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-13

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne podczas których będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości - podjęcia działalności gospodarczej. Odbędą się one:

 • 18.08. 2021 r. Restauracja DRUGA KUCHNIA, ul. Konopnickiej 7b, 87-400 Golub-Dobrzyń w godz.: 10:00-14:00,
 • 19.08.2021 r. Salka Parafialna w Płonnem, Płonne 49, 87-404 Radomin w godz.: 10:00-14:00.
 • Spotkania informacyjno-konsultacyjne sierpień 2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-08-11

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy do naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego Lokalnej Strategii Rozwoju na PIKNIKU RODZINNYM w miejscowości NOWAWIEŚ (Gmina Golub-Dobrzyń) 31 lipca 2021 r. od godz. 14:30. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego, które zapewnią animacje, gry i zabawy dla dzieci.

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2021-07-28

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Serdecznie zapraszamy do naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego Lokalnej Strategii Rozwoju na PIKNIKU RODZINNYM SOŁECTWA SKĘPSK 18 lipca 2021 r. od godz. 14:30 przy świetlicy wiejskiej w Skępsku. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego, które zapewnią animacje, gry i zabawy dla dzieci.

 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-07-15

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 24.06.2021 r.

    Dnia 24 czerwca 2021 r. w restauracji "KAPRYS" w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR w szczególności na podejmowanie działalności gospodarczej (PROW 2014-2020).

 • Spotkanie informacyjno-konsultacyjne 24.06.2021 r.
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-25

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne!!!

Stowarzyszenie LGD „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości oraz aktywizacji społecznej i społeczno-zawodowej

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju

Zapraszamy na nasz kolejny Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju, który będzie obecny podczas Pikniku Charytatywnego w Radominie 20 czerwca 2021 r. od godz. 15:00 przy Szkole Podstawowej w Radominie. Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego.

 • 201507982_2910888882500446_6009552715473560354_n Piknik...
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-16

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju

Po długiej przerwie wracają nasze Mobilne Punkty Inforamcyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. Będziecie mogli spotkać nas na:

 • EVENT CHARYTATYWNY dla Lenki i Adriana - 5 czerwca 2021 r. od godz. 16:00 (teren Spółdzielni Mieszkaniowej w Golubiu-Dobrzyniu, przy górce),
 • DZIEŃ DZIECKA - 12 czerwca 2021 r. od godz. 14:00 (Handlowy Młyn - plac przy starym młynie).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 • EVENT CHARYTATYWNY - Golub-Dobrzyń EVENT CHARYTATYWNY dla...
 • Dzień Dziecka Handlowy Młyn Dzień Dziecka w Handlowym Młynie
 • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2021-06-02

Warsztat refleksyjny

    W dniu 25.02.2021 r. na Zamku Golubskim odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadziła Prezes Zarządu - Pani Magdalena Gadomska oraz pracownicy biura - Pani Katarzyna Sadowska, Pani Monika Dunajska i Pan Piotr Jachowski. W warsztacie brali udział...

Zapraszamy na warsztat refleksyjny!!!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD "Dolina Drwęcy" (Powiat Golubsko-Dobrzyński), w szczególności Beneficjentów oraz osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach środków LSR, na warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się w dniu 25.02.2021r., w godz. 09:00-14:00 w Golubiu-Dobrzyniu, Zamek Golubski, ul. PTTK 13.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne!!!

    W dniu 24.09.2020 r. w restauracji "KAPRYS" w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat wdrażania LSR. Podczas spotkania Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, przedstawiła informacje na temat Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" - główne cele i podejmowane działania, a także możliwości uzyskania wsparcia ze środków LSR na podejmowanie i rozwój działalności gospodarczej (PROW 2014-2020) oraz w ramach projektu grantowego LGD finansowanego ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2020-09-25

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne!!!

     Stowarzyszenie LGD „Dolina Drwęcy” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia w ramach LSR, w szczególności w zakresie wsparcia przedsiębiorczości oraz aktywizacji społecznej i społeczno-zawodowej

Miejsce spotkania: Restauracja „Kaprys”, ul. Kilińskiego 7, 87-400 Golub-Dobrzyń

Termin spotkania: 24.09.2020r. godz.: 10:00-14:00

 • spotkanie informacyjno-konsultacyjne
 • autor: Katarzyna Sadowska - Kierownik Wdrażania LSR, data: 2020-09-16

wNGoBYz6niJBQAAAABJRU5ErkJggg==

 • autor: Katarzyna Sadowska, data: 2020-03-16

Warsztat refleksyjny

W dniu 23.01.2020 r. w Golubiu-Dobrzyniu odbył się warsztat refleksyjny, który poprowadziła Prezes Zarządu – Pani Magdalena Gadomska oraz pracownicy biura – Pani Katarzyna Sadowska i Monika Dunajska-Jaćkiewicz. W warsztacie udział wzięli...

ODWOŁANE!!!