Banery

Spotkania informacyjno-konsultacyjne

Warsztat refleksyjny LGD "Dolina Drwęcy"

21 lutego 2024 r. w Sali Obrad Rady Gminy Golub-Dobrzyń odbył się warsztat refleksyjny Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy", który poprowadzili pracownicy biura - Pani Katarzyna Sadowska, Pani Monika Dunajska i Pan Piotr Jachowski. W warsztacie brali udział mieszkańcy obszaru LSR, przedstawiciele beneficjentów, pracownicy biura i przedstawiciel zarządu.
Warsztat miał na celu...

Zapraszamy na warsztat refleksyjny

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Dolina Drwęcy" (Powiat Golubsko-Dobrzyński), w szczególności Beneficjentów oraz osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach środków LSR, na warsztat refleksyjny. Warsztat odbędzie się w dniu 21.02.2024 r., w godz. 9:00-14:00 w Sala Posiedzeń Rady Gminy Golub-Dobrzyń (piwnica), ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń. 

Podczas warsztatu wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania...

Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju - PODSUMOWANIE 2023 R.

Podczas tegorocznych imprez na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego (obszarze LSR) można było spotkać nasze Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Gościliśmy na...

Ostatnie Mobilne Punkty Informacyjne LSR

Serdecznie zapraszamy na nasze ostatnie w tym roku Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. 2 września będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek gminno-parafialnych w Ciechocinie i Dożynek gminnych w Płonnem.

  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2023-08-25

Zapraszamy na kolejne Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej strategii Rozwoju!

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne Mobilne Punkty Informacyjne Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. 26 sierpnia będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek gminno-parafialnych w Wielkiej Łące, zaś 27 sierpnia podczas Dożynek gminno-parafialnych w Cieszynach.

  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2023-08-18

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju w Gminie Zbójno

Serdecznie zapraszamy na nasz Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. 20 sierpnia będziecie mogli spotkać nas podczas Dożynek parafialno-gminnych w Klonowie.

 

  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2023-08-10

Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju w Golubiu-Dobrzyniu

Serdecznie zapraszamy na nasz Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnej Strategii Rozwoju! Każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje o głównych założeniach LSR oraz planowanych naborach wniosków. Wspólnie z nami będą Animatorki z Fundacji Nocy i Dni z Płonnego. 18 lipca będziecie mogli spotkać nas podczas "Golubskich Wakacji" na starówce w Golubiu-Dobrzyniu.

  • Mobilny Punkt Informacyjny LSR
  • autor: Piotr Jachowski - Animator Rozwoju Lokalnej Społeczności, data: 2023-07-18

Dziękujemy za udział w Konferencji podsumowującej wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy"

Dnia 28 czerwca w Pałac Wenecja Płonne odbyła się nasza Konferencja podsumowująca wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Lokalnej Grupy Działania "Dolina Drwęcy". Podczas konferencji...

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!